Huawei OPM40M Outdoor Power Module MPW2000W48A4
SOGOO TECHNOLOGY CO., LTD
Contact Now
Brand Name : Huawei
Model Number : MPW2000W48A4
Certification : UL, RoHS
Place of Origin : China
MOQ : 2 pcs
Price : sales@sogootelecom.com
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 1000pcs
Delivery Time : 5-8 working days.
Packaging Details : Carton
Product Name : Huawei OPM40M Outdoor Power Module
INPUT : 240v AC
Model No. : OPM40M
Application : Outdoor Power Module
Type : Huawei rectifier
Contact Now
Huawei OPM40M Outdoor Power Module 220V AC to 48 V DC
Model:MPW2000W48A4
Desc.:OPM40M Ver.B(220V AC to 48 V DC) module
Input:m200-380V12A Output: -57V/-54.5V,2000W ;
Input:~200-240V;50/60Hz:12A;Ouput: -57V/- 54.5V,2000W
input:~100-120V:50/60Hz:12A;Output:-57V/- 54.5V,1000W
Lead time:
Trade terms:
EXW / CIF / DDU / DDP.
Payment terms:
100% T/T, Paypal, Western Union.